Важливо

За 8 місяців на Кіровоградщині реалізовано промислової продукції на 11 376,9 млн. грн.

За січень–серпень 2014 року підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 11376,9 млн. грн. З неї продукції добувної та переробної промисловості – на суму 9952 млн. грн. (87,5%).

У структурі реалізованої промислової продукції на виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів припадало 57,2%, постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря – 12%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування, – 10,3%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування, – 9%, повідомляє Першій електронній обласне управління статистики.

В обсязі реалізації харчових продуктів та напоїв найбільша питома вага припадала на виробництво олії та тваринних жирів (76,3%), м’яса та м’ясних продуктів (8,8%).

Найбільше реалізовано продукції добувної промисловості підприємствами Новомиргородського, Гайворонського, Кіровоградського, Новоукраїнського, Знам’янського районів; харчової промисловості – міст Кіровограда, Світловодська, Олександрії, Кіровоградського, Голованівського, Новомиргородського, Світловодського районів; машинобудування, крім ремонту та монтажу машин і устаткування – міст Кіровограда та Олександрії.

Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу за січень–серпень 2014 року по області становив 11476 грн., найбільше – у Голованівському районі (36254,9 грн.), містах Кіровограді (31992,1 грн.) та Світловодську (17317,1 грн.).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*