Важливо

У 2-річної Аріни 62% опіків. Потрібна допомога!

Маленька Аріна Унгул потрапила до лікарні зі страшними опіками кілька днів тому. Зі Знам’янки її привезли до реанімації Кіровоградської дитячої обласної лікарні, де лікарі поставили діагноз – 62% опіків. Дівчинці 2 роки і 4 місяці. Батьки просять допомогти врятувати дитину.

«Бойлера у нас вдома немає, тому доводитьсь гріти воду на плиті, – розповідає мама дівчинки Анастасія. – Того вечора я нагріла воду, щоб покупати Арінку перед сном, віднесла відро до ванної кімнати, а двері не закрила. Я обернулась, побачила, що дитина вже біля відра. Я тільки встигла крикнути «Доця!», як вона упала у відро з кип’ятком».

Дитині відразу ж зробили операцію з пересадки шкіри, яка зменшила кількість обпеченої шкіри до 47%. Лікарі кажуть, що надія на відновлення є, але потрібно вчасно купувати ліки і робити процедури.

Суму батькам не називають, адже план лікування може змінюватись у залежності від реакції дитини на різні препарати. Проте лікарі готують батьків до того, що під час реабілітації у опіковому відділенні Кіровоградської обласної лікарні (куди Аріну переведуть, ймовірно, через днів три-чотири), потрібно буде купувати доровартісні антибіотики та препарати. На це потрібні десятки тисяч гривень.

Лікарі кажуть батькам, що їх дитина сильна. Аріна тримається за життя своїми маленькими ручками скільки є сил, але їй потрібна наша допомога.

На перший час ліки для Аріни передасть Вікторія (мама Поліни Коропенко). Жінка нещодавно просила допомоги на лікування своєї дитини, яка також обпеклась: «У нас лишилось трохи ліків і донори. Ми з чоловіком хочемо допомогти родині дівчинки, адже знаємо як тяжко дивитись на те, як страждає власна дитина. Дякуючи Богу і добрим людям, які нам допомагали, наша Полінка вже майже видужала. Тепер ми хочемо допомогти, як свого часу допомагали нам. Ліків не багато, але в такій ситуації будь-яка допомога важлива».

Але цих ліків мізерно мало. Батьки просять усіх небайдужих допомогти врятувати маленьке життя.

Номер телефону мами Аріни Анастасії 050 066 20 95

Номер картки:
Унгул Анастасія Вікторівна
4188 3711 8486 3620
(Райфайзен Банк Аваль)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*