Важливо

Кіровоградці співали пісні й молилися за мир

Сьогодні на центральні площі Кіровограда відбувся благодійний концерт на підтримку українських військових  під промовистою  «Молитва за мир».

Як повідомив кореспондент Першої електронної, почався вечір з декламації поезії Ліни Костенко і промови отця Іоанна, священика Спасо-Преображенського собору. 

«Церква відділена від держави, але вона невідривно пов’язана з народом. Тому коли в країні війна – ніхто не може стояти осторонь. Всі ми повинні об’єднатися і помолитися за те, щоб наші воїни повернулися додому живими» – зазначив отець Іоанн і запропонував усім присутнім на площі разом помолитися за мир.

Після спільної молитви, кіровоградські виконавці порадували публіку низкою улюблених для різних поколінь пісень, а діти крейдою на асфальті намалювали барвисте послання військовим у вигляді єдиної  України. Поруч стояла скринька для пожертвувань, щоб кожен охочий міг зробити власний внесок у підтримку армії.

Не зважаючи на те, що концерт зібрав не надто велику публіку і тривав всього півтори години, організаторам вдалося назбирати 1807 грн. Гроші одразу ж передали на потреби 3-го полку спецпризначення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*