Чемпіонат України з легкої атлетики: кіровоградський атлет завоював 2 золоті медалі

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

На Чемпіонаті України з легкої атлетики, який проходив на оновленому стадіоні «Зірка», кіровоградська збірна завоювала чотири медалі: дві золотих, по одній бронзовій та срібній.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив головний тренер з легкої атлетики Кіровоградської області Володимир Абраменко.

Кіровоградщину на змаганнях представляло 30 спортсменів. З-поміж них кіровоградець Дмитро Яковенко у стрибках в висоту з першої спроби подолав позначку 2 метри 20 сантиметрів, лишивши срібло екс-чемпіону світу Юрію Крамаренку, який цього разу здолав висоту тільки з другої спроби.

Дмитро Яковенко отримав відразу дві золотих медалі: як лідер серед юніорів та за першість у загальному заліку.

Як юніори були також нагороджені:
• Яна Качур бронзою у забігу на дистанцію 200 м,
• Олександр Шелест виборов срібло на дистанції 800 м.

Проте у загальних заліках кіровоградці, нажаль, були далеко від п’єдесталу – 10 і 17 місця.

Тренер Кіровоградської області також відмітив, що покладав великі надії на Дениса Тесленка – бігуна, який протягом всієї дистанції був третім, але його підвів останній бар’єр, тому хлопець фінішував лише сьомим. Причину поразки тренер вбачає у тому, що Денис тренувався на старому обладнанні Пожежно-прикладного комплексу.