На Чемпіонаті України з легкої атлетики Кіровоградська область посіла 17 місце

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Відомі підсумки останнього фінального дня змагань Чемпіонату України з легкої атлетики, який проходив у Кіровограді на реконструйованому стадіоні «Зірка».

Кіровоградські атлети продемонстрували такі результати:

Денис Тесленко у фінальному забігу на дистанції 400 м з перешкодами показав час 52,74 секунди і став сьомим;
•на дистанції 800 м Олександр Шелест із часом 1,51 хвилини прийшов до фінішу сьомим (нагадаємо, Олександр був другим на відбірковому забігу);
•на дистанції 3 000 м Іван Гордієнко показав час 9,44 хвилини і став десятим;
•у естафеті 4х100 м кіровоградські спортсменки показали час 50,90 секунди і посіли сьоме місце;
хлопці ж пробігли цю естафету за 41,84 секунди і лишились за крок до п’єдесталу – на почесному четвертому місці;
•у естафеті 4х400м кіровоградські атлети показали час 3,32 хвилини і стали останніми у загальному заліку.

За результатами командної першості серед областей з командного бігу Кіровоградська область посіла 10 місце, набравши 84 очки. У командному підсумку результатів решти змагань кіровоградські спортсмени набрали 325 очок і були одинадцятими. У загальному командному заліку із сумою очок 409 Кіровоградська область посіла 17 місце.

За індивідуальними підсумками, кіровоградці вибороли дві медалі: золото завоював Дмитро Яковенко у стрибках у висоту, срібло як юніор отримала Яна Качур за біг на дистанції 200 м (у загальному заліку вона стала сьомою).

Нагадаємо, на Чемпіонаті України з легкої атлетики, який проходив на оновленому стадіоні «Зірка», Кіровоградську область представляла команда з 30 учасників, з них 5 майстрів спорту України, 15 кандидатів у майстри спорту та 15 спортсменів І розряду.