Кіровоградські атлети пройшли у фінал Чемпіонату України

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Відомі результати двох днів змагань Чемпіонату України з легкої атлетики, який проходить в Кіровограді на реконструйованому стадіоні «Зірка»

Як повідомив кореспондент Першої електронної, кіровоградські атлети продемонстрували такі результати:

•атлет Віталій Пархоменко у фінальному забігу на дистанції 100 м показав час 10,74 секунди і став сьомим (нагадаємо, Віталій показав найкращий результат на відбірковому забігу на дистанції 100 метрів);

Яна Качур подолала дистанцію 200 м за 24,46 секунди і прийшла до фінішу другою, отримавши квиток до фіналу;

Віталій Пархоменко таку ж дистанцію (200 м) пробіг за 21,89 секунди і став першим у своєму забігу;

•на дистанції 800 м Олександр Шелест із часом 1,52 прийшов до фінішу другим, що дало йому можливість потрапити до фіналу змагань. Олександр Роздобудько подолав цю відстань за 1,57 хвилини і прибіг п’ятим, а Віктор Долматов пробіг за 2,03 хвилини і зайняв восьме місце;

Іван Гордієнко у загальному заліку на дистанції 5 000 м, показавши час 17 хвилин 43 секунди, прийшов лише шістнадцятим;

до фінального етапу змагань на дистанції 3 000 м з перешкодами ввійшла Олександра Миронюк, яка сьогодні, 25 липня, боротиметься за золоту медаль.