Кіровоградська “Зірка” подолала ФК “Середнє”

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

На Закарпатті кіровоградська «Зірка» провела спаринг з командою місцевого обласного чемпіонату ФК «Середнє».

Команда «Середнє» була підсилена кількома гравцями з «Говерли». Вели в рахунку 2:0, але суперник зумів до перерви відігратися. У другому таймі “Зірка” забила переможний м’яч. Матч закінчився з рахунком 2:3 на користь “Зірки”.

«Під час матчу йшов дощ. У хлопців не виходило реалізувати моменти, як того хотілося. Гра лінії оборони бажала кращого. Більше грали в силовий футбол, ніж в комбінаційний. Мало замикали прострілів з флангу. А загалом провели хороший спаринг», – зазначив наставник «Зірки» Анатолій Бузнік.

Наступний свій спаринг кіровоградська команда проведе 11 липня. Суперником буде дубль ужгородської «Говерли». Зазначимо, що 14 липня планується проведення товариського матчу із основним складом «Говерли».