Пенсіонер з Бобринця здобув золото на Чемпіонаті світу з гирьового спорту (ФОТО)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

На 17-му Чемпіонаті світу з гирьового спорту, який відбувся у Ліоні (Франція), серед спортсменів вікової групи 55-59 років золоту медаль виборов бобринчанин Іван Гольша.

Іван Гольша (тренер-викладач Бобринецької ДЮСШ) представляв команду України серед ветеранів у ваговій категорії до 75 кг. з гирями 24 кг у поштовху по довгому циклу.

Це вже не перша перемога бобринецького спортсмена – минулого року він здобув золото на змаганнях в Греції.

За підсумками змагань у Ліоні збірна України посіла перше місце у командному заліку, друге вибороли італійці, а третє зайняла збірна Білорусі.

Нагадаємо, на цьому ж Чемпіонаті юні гирьовики з Голованівська встановили новий світовий рекорд.