Юна спортсменка з Гайворона поїде на Олімпійські ігри в Китай (ФОТО)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Уродженка міста Гайворона, колишня вихованка легкоатлетичної секції місцевої ДЮСШ «Локомотив», а нині студентка Київського вищого училища фізкультури і спорту – легкоатлетка Яна Качур виступатиме на ІІ юнацькі Олімпійські ігри, які пройдуть у серпні цього року в Китаї.

Як повідомив кореспондент Першої електронної з Гайворона, у травні Яна Качур виборола золоту медаль на юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики на дистанції 400 метрів та здобула право виступати на чемпіонаті Європи в місті Баку.

Там на цій же дистанції Яна поліпшила свій особистий результат і завоювала бронзову нагороду, а разом з нею – путівку на ІІ юнацькі Олімпійські ігри в Китаї.

На цьому гайворонська легкоатлетка не зупинилася – днями вона завоювала ще одну золоту медаль на юніорському чемпіонаті України, який пройшов у Києві. 17-річній Яні на спринтерській дистанції — 100 метрів – не вистачило всього 7 сотих секунди до нормативу майстра спорту (її час – 11,87 с.)

Проте, незабаром вона знову може поліпшити свій результат на міжнародній зустрічі в Ізраїлі у складі збірної України.