Вольова перемога «Зірки» у Алчевську

У матчі чергового туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги підопічні Анатолія Бузніка, програючи по ходу гри, змогли перемогти команду з групи лідерів алчевську «Сталь» − 1:2.

Про це кореспонденту Першої електронної повідомили в прес-службі кіровоградського клубу.

Пропустивши гол на початку другого тайму, кіровоградці оговтались лише під кінець поєдинку і змогли не лише уникнути поразки, а й вирвати перемогу. На 88-й хвилині зустрічі Вадим Родіна скористався точним пасом Григорія Баранця та встановив паритет, а вже у доданий арбітром час після розіграшу штрафного вдало на добиванні зіграв Андрій Степанов – 1:2.
«Сталь» (Алчевськ) – «Зірка» (Кіровоград) 1:2

Голи: 0:1, Трояновський Євген (58), 1:1, Родіна Вадим (88), 1:2, Степанов Андрій (90+1).

«Зірка»: Козаченко, Мостовий, Родіна, Б. Баранець, Самойленко (Бурдіян, 61), Фатєєв, Загальський (Степанов, 80), Г. Баранець, Кочура (Рудницький, 60), Чередніченко, Чичиков (Тітов, 90+2).

Попередження: Акименко, Б. Баранець, Леонов, Мостовий.

Вилучення: Акименко (друге попередження, 87).