У Ленінському районі Кіровограда визначили кращих шахістів (ФОТО)

З 01 по 16 березня в шаховому клубі «Біла тура» проходив чемпіонат Ленінського району міста Кіровограда з шахів серед дорослих і юнаків, у якому взяли участь 25 шахістів.
Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.
У змаганні чоловіків перше місце завоював учень НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 – дошкільний навчальний заклад – центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Богдан Басько. Срібну медаль виборов контролер ПАТ «Кіровоградобленерго» Володимир Кеванашвілі. Третє місце посів учень НВО «Загальноосвітня школа навчальний заклад І-ІІІ ст. № 17 – центр естетичного виховання «Калинка» Дмитро Литвинюк.
Серед юнаків переміг учень ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Данило Градобоєв. Срібну медаль здобув студент машинобудівного коледжу Віктор Ломакін. Третім став учень Бережинської ЗОШ Дмитро Нечепоренко. Тренує спортсменів Георгій Дубівка.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.