Важливо

“Декамерон” по-російськи

09_26_dekameron

Нещодавно побачив рекламу вистави “Декамерон”. Як то кажуть, класика та й класика. Але, придививишись до виконавців, дещо отетеревів. Серед плеяди українських та російських акторів сяяли пані Кабо та пані Бльоданс. Жіночки як жіночки, та давайте придивимось уважніше до їх світлин та висловлювань.

2497642 23.09.2014 Актриса Ольга Кабо показывает дизайнерскую футболку с патриотической символикой на Пушкинской площади в Москве. В рамках акции "Модный ответ - санкциям нет!", которая пройдет в Москве с 23 сентября по 6 октября раздадут более 30 тыс. дизайнерских футболок с патриотической символикой. Надпись на футболке: "Тополь санкций на боится!" Владимир Астапкович/РИА Новости
2497642 23.09.2014 Актриса Ольга Кабо показывает дизайнерскую футболку с патриотической символикой на Пушкинской площади в Москве. В рамках акции “Модный ответ – санкциям нет!”, которая пройдет в Москве с 23 сентября по 6 октября раздадут более 30 тыс. дизайнерских футболок с патриотической символикой. Надпись на футболке: “Тополь санкций на боится!” Владимир Астапкович/РИА Новости

Мабуть, це дуже дотепно, коли через дорогу від військової частини “кіборгів” буде виступати пані, яка рекламує військовий потенціал країни-агресора.

Тепер перейдемо до пані Бльоданс. Евеліна заявяє, що ніколи не жила в Україні, хоча й народилася в Ялті. До речі, відбулася ця хвилююча подія 5 квітня 1969 року. Робота у складі одеського “Маскі-шоу” з 1991 по 2005 теж дивним чином вивітрились з чарівної головки. Ну то таке, пам*ять 46-тирічних дівчат буває коротка. А от окупація Криму сприймається акторкою як дуже своєчасне та вдале повернення до російських обіймів.

У кожного можуть бути свої уподобання. Кожен може висловлювати свою точку зору. Але в мене є питання до шановних кіровоградців, в першу чергу до тих, хто збирається надати сцену, та рекламує візит московських пташечок:

“Що ви відчуваєте, коли приймаєте тих, хто відверто знущається з нашої Батьківщини?”

Остап Степовик

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*