Важливо

Кіровоградський стендапер забрав у зіркових коміків 10 тис грн (ФОТО, ВІДЕО)

Кіровоградський стендапер Саша Крикун виграла на шоу “Розсміши коміка” 10 тис грн.  Пройти кастинг Сашу вмовила мама. Дівчина не хотіла йти, бо була не впевнена у своїх силах. Але кіровоградка пройшла кастинг і поїхала підкорювати столичну сцену.

“Я дуже люблю передачу “Розсміши коміка” і ніколи б не подумала, що візьму у ній участь”, – розповіла Першій електронній Саша Крикун.

“Бачити, як знімається телешоу зсередини дуже цікаво: багато людей метушаться, всі навколо тебе бігають. Поки хтось надягає на тебе мікрофон, другий – гримує, третій – уже підводить до сцени. Страшно було дуже. Тому, коли запитували, чи я дійсно така перелякана, чи то такий образ, однозначно я відповісти не змогла. Зал підтримував -все як на телеекрані. От тільки студія наче менша, аніж здається. Чи то стіни давили, чи то я просто втрачала свідомість”, – жартує Саша.

Читайте також: Стендап 0522 у Кіровограді

Після шоу друзі запитували Сашу, як виглядають Зеленський і Кошовий: “Не знаю, чесно, ці декілька хвилин на сцені я пам’ятаю туманно. Лиш пам’ятаю, що мені сподобалось та й все. Дуже хочеться з’їздити туди ще раз”.

фото зі стендапу 0522 у Кіровограді

Саша із “Принцесами” на уманській лізі “Кураж”

Саша Крикун – досвідчений комік. На свій юний вік філфаківська красуня спробувала себе на сценах різного масштабу: від рідної актової зали КДПУ до проб у телевізійному шоу “Ліга сміху”. Саша – капітан команди КВН “Принцеси”, яка почала свій творчий шлях як команда факультету філології та журналістики. Потім філологині пройшли кілька міських чемпіонатів гумору, а згодом вирушили підкорювати інші сцени країни: Умань, Дніпропетровськ, Одеса. Зараз Саша –  резидент кіровоградського стендапу 0522.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*